Fotoksiążki – Wrocław

Fotoksiazki i fotoalbumy z projektem

Jeśli Twoje fotografie zalegają na dysku, z pewnością wiesz, że takie przechowywanie zdjęć jest bardzo chaotyczne i utrudnia pokazanie zdjęć rodzinie oraz znajomym.

Wyobraź sobie zdjęcia z wakacji lub rodzinnej uroczystości, które są uporządkowane i zebrane w jednym miejscu. Być może posiadasz albumy z foliowymi przegródkami, ale możesz w nie wkładać tylko zdjęcia jednego formatu. Sam pewnie przyznasz, że jest to mało estetyczna forma przechowywania rodzinnych fotografii. A gdyby tak zebrać wszystkie fotografie i umieścić je w dużo trwalszym i bardziej eleganckim fotoalbumie? Wystarczy, że wybierzesz swoje najlepsze fotografie, a my zaprojektujmy z nich fotoksiążkę. Profesjonalnie zaprojektowany i wydrukowany fotoalbum zrobi wrażenie na każdym.

Zaprojektujemy Twoje wspomnienia

Większość drukarni oferuje piękne i kolorowe wydruki fotoalbumów, jednak samemu należy opracować projekt fotoksiążki. Rozumiemy, że nie każdy ma umiejętności graficzne, wprawę w obsłudze programów graficznych, sprawność w posługiwaniu się komputerem. Opracowanie projektu to całkiem czasochłonny proces, a nie każdy ma dostateczną ilość czasu aby poświęcić kilka lub kilkanaście godzin na opracowanie projektu. Dlatego proponujemy Ci kompleksową realizację – przekaż zdjęcia i czekaj na gotowy efekt w postaci wydrukowanego albumu. Dodatkowo Twoje zdjęcia możemy wyretuszować i podkręcić, aby wyglądały jeszcze lepiej. Jeśli przygotowana fotoksiążka ma być prezentem, całość artystycznie zapakujemy.

Profesjonalny retusz Twoich prywatnych zdjęć

Nasi klienci często posiadają w swoich domowych kolekcjach zdjęcia, które z pewnością są dla nich ważne. Nie zawsze jednak zdjęcia te są poprawnie doświetlone lub po prostu są mało interesujące na pierwszy rzut oka. Wystarczy, że prześlesz nam takie fotografie, a my wyciągniemy z nich wszystko co najlepsze. Profesjonalne korekty, zmiana kolorystyki, retusz skóry czy inne zabiegi sprawią, że Twoje prywatne fotografie, nabiorą blasku i zyskają nowe życie. Wydrukowane w dużym formacie, staną się oryginalną dekoracją Twojego domu. A podarowane w prezencie, wywołają szeroki uśmiech na twarzach Twoich bliskich i znajomych.

Aby zamówić retusz zdjęć oraz wydruki wielkoformatowe gotowe do powieszenia, napisz do nas: foto@digital-motion.pl lub zadzwoń tel. 881-686-888.

 3 odpowiedzi na “Fotoksiążki – Wrocław”

 1. Karolina zych pisze:

  Witam,
  W jakiej cenie maja robia Panstwo fotoalbum. Mam ok 55 zdjec z urodzin rodzicow. wszystkie sa obrobione przez fotografa nalezy zrobic tylko projekt albumu i wyrukowac.
  Pozdrawiam

 2. fotoksiazka pisze:

  Witam
  chwiałabym zamówić fotoksiażkę zdjęcia mam już wybrane gotowe do wysłania ponumerowane jedynie nie mam pomysłu na projekt. Wiem że późno się zwracam z tym zleceniem ale czy jest szansa do świąt na wykonanie takiej fotoksiązki jestem z Wrocławia.

  Pozdrawiam
  Anna P. Kukła

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *