Sesja fotograficzna wizerunkowa Moniki

Kilka tygodni temu moje studio odwiedziła Monika, studentka Akademii Sztuk Pięknych. Młoda artystka chciała zrobić sesje wizerunkową, która najlepiej pokaże jej profesję i artystyczną duszę. Monika zajmuje się malarstwem, grafiką, rzeźbą oraz ceramiką, a swoją przygodę ze sztuką zaczynała w pracowni artystycznej Teatru Współczesnego we Wrocławiu. Od początku miała swoją wizję siebie, ja pomogłam jej to wyrazić. Sama przygotowywała się do sesji, udało się nam także wykorzystać przygotowane przez nią niebiesko-białe tło.

Monika chciała, aby fotografie były zmysłowe i kobiece. Moją wizją było połączenie kobiecości z artystycznym stylem zdjęć. Fotografie stały się opowieścią o Monice, jej pasji, aby w rezultacie zwiększyć grono jej odbiorców i potencjalnych klientów.

Małgorzata Drozdowska-Słyż

Specjalizuję się w fotografii portretowej, fashion, fotografii artystycznej i kreacyjnej. Uwielbiam rozmyślać i materializować swoje artystyczne pomysły. Napisz do mnie a razem stworzymy coś niepowtarzalnego! Współpracuję z makijażystami, stylistami, specjalistami od wizerunku.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *