Sesja wizerunkowa Marzeny – trenerki personalnej

Jakiś czas temu zgłosiła się do mnie Marzena, trenerka personalna z Wrocławia z prośbą o zrobienie sesji wizerunkowej na swoją stronę internetową. Rezultatem sesji miały być zdjęcia ukazujące Marzenę jako kobietę pełną optymizmu, siły, a także wysportowaną i seksowną. Zdecydowałyśmy się na sesje w plenerze, angażując do sesji zaprzyjaźnione psy :). Nad stylizacjami czuwała Joanna Głowacka, fotografie Małgorzata Drozdowska-Słyż. Do sesji wykorzystana została kreacja wrocławskiego projektanta mody – Kamila Hali.

Zdjęcia wizerunkowe są bardzo ważnym narzędziem w komunikacji marketingowej. Najczęściej to pierwsze wrażenie decyduje jak zostaniemy odebrani przez przyszłych klientów czy kontrahentów oraz czy zdecydują się na współpracę z nami. Warto wybrać tę formę przekazu, aby wyróżnić się na tle konkurencji i zrobić korzystne wrażenie na swoich odbiorcach.

Małgorzata Drozdowska-Słyż

Specjalizuję się w fotografii portretowej, fashion, fotografii artystycznej i kreacyjnej. Uwielbiam rozmyślać i materializować swoje artystyczne pomysły. Napisz do mnie a razem stworzymy coś niepowtarzalnego! Współpracuję z makijażystami, stylistami, specjalistami od wizerunku.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *