Sesja wizerunkowa Trenera Biznesu

Sesja w atelier fotograficznym we Wrocławiu

W moim studio zagościła ostatnio Pani Julita – dyplomowany Trener Biznesu, która specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach dla kadry kierowniczej, liderów i menedżerów. Rezultatem naszej wspólnej pracy są zdjęcia biznesowe, które można wykorzystać zarówno w celach autopromocji, przedstawienia innym swojego wizerunku, czy też po prostu wzmocnienia wiarygodności prowadzonych działań. Kadry te wzbudzają nasze zaufanie – pokazują one bowiem otwartość osoby fotografowanej, tym samym zachęcając do kontaktu.

Przedsiębiorcza decyzja o sesji

Niezależnie czy poszukujesz pracy, otwierasz własną firmę lub prowadzisz ją już od pewnego czasu – kluczowe może okazać się wykonanie sesji wizerunkowej, która wypromuje, zachęci oraz przekona odbiorców o słuszności skorzystania z Twoich usług. Dzięki połączeniu fotografii biznesowej z wizerunkową, możemy z łatwością przekazać główne idee naszej działalności, wypromować swoją ofertę oraz wyróżnić się na tle konkurencji. Doświadczony fotograf z łatwością podsunie Ci swoją wizję, a efekty współpracy wykorzystasz do wszelkiego rodzaju artykułów, materiałów firmowych oraz stron internetowych.

 

fotografia korporacyjna zdjęcia biznesowe fotografia wizerunkowa zdjęcia wizerunkowe

Małgorzata Drozdowska-Słyż

Specjalizuję się w fotografii portretowej, fashion, fotografii artystycznej i kreacyjnej. Uwielbiam rozmyślać i materializować swoje artystyczne pomysły. Napisz do mnie a razem stworzymy coś niepowtarzalnego! Współpracuję z makijażystami, stylistami, specjalistami od wizerunku.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *