Sesja wizerunkowa w kawiarni

Męska sesja wizerunkowa w kawiarni

Poszukiwanie miejsca

Industrialne wnętrza często są dla mnie inspiracją na nowe sesje zdjęciowe. Pan Radosław również w takich gustuje, dzięki czemu udało nam się idealnie dopasować styl jego sesji wizerunkowej. Poszukiwania takiego miejsca nie były łatwe lecz cierpliwie przeszukiwałam najróżniejsze zakątki Wrocławia w celu odnalezienia odpowiedniej lokalizacji. Z doświadczenia wiem, że ta część procesu przygotowania sesji fotograficznej jest bardzo ważna. Czasochłonny rekonesans zaowocował świetnym miejscem na tego typu portrety. Dzięki uprzejmości Green Cafe Nero i ich kawiarni w centrum Wrocławia mieliśmy możliwość realizacji wielu udanych kadrów.

Sesja zdjęciowa w kawiarni

Zanim wyruszyliśmy na zdjęcia, Pan Radosław przyjechał do mojego studio fotograficznego we Wrocławiu na przygotowania do sesji zdjęciowej. Wybraliśmy razem kilka zestawów ubrań do przebrania w trakcie sesji oraz wykonaliśmy delikatny makijaż wyrównujący koloryt skóry. Panowie również potrzebują przypudrować nosek do sesji.

Gdy dotarliśmy na miejsce z całym sprzętem fotograficznym, okazało się, że wzbudziliśmy niemałe zainteresowanie wśród klientów kawiarni. Pan Radosław zamówił sobie kawę, która pojawiła się na kilku kadrach a następnie zaczęliśmy działać. Po pierwszych zdjęciach już straciliśmy zainteresowanie widowni, a mój model poczuł się swobodnie. Często zmienialiśmy miejsce w kawiarni, żeby ująć klimatyczne wnętrze z różnych stron. Sesja wizerunkowa trwała ponad godzinę (razem z popijaniem kawy i plotkowaniem), więc sprawnie udało się wykonać zdjęcia dla Pana Radosława.

Gdy wróciłam do swojego studio fotograficznego zajęłam się obróbką zdjęć. Retusz był delikatny, żeby zdjęcia wyglądały naturalnie. Efekty sesji zdjęciowej uważam za udane, tak samo jak Pan Radosław, który może teraz śmiało udostępnić swój wizerunek na stronie internetowej.

sesja zdjeciowa wizerunkowa wroclaw sesja zdjeciowa wizerunkowa wroclaw sesja zdjeciowa wizerunkowa wroclaw sesja zdjeciowa wizerunkowa wroclaw sesja zdjeciowa wizerunkowa wroclaw sesja zdjeciowa wizerunkowa wroclaw sesja zdjeciowa wizerunkowa wroclaw

Małgorzata Drozdowska-Słyż

Specjalizuję się w fotografii portretowej, fashion, fotografii artystycznej i kreacyjnej. Uwielbiam rozmyślać i materializować swoje artystyczne pomysły. Napisz do mnie a razem stworzymy coś niepowtarzalnego! Współpracuję z makijażystami, stylistami, specjalistami od wizerunku.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *