Sesje dla Firm

Fotografia korporacyjna, czyli zdjęcia dla dużych i małych firm

Pod nazwą fotografia korporacyjna kryją się sesje dla firm, w tym sesje wizerunkowe, zdjęcia reklamowe, lookbooki dla marek z branż fashion i beauty, a także fotografie produktów. Jeśli zastanawiasz się, jak ciekawie i w dobrym stylu przedstawić klientom swoją markę i zaprezentować ofertę, zdjęcia biznesowe to wybór idealny.

Dlaczego warto zdecydować się na sesję dla firmy? Przede wszystkim dla fotografii, które – prezentowane w materiałach promocyjnych, na stronach internetowych i w mediach społecznościowych – pozwolą zbudować atrakcyjny wizerunek marki. Aby przekonać się, jak ważne jest dbanie o wizerunek, wystarczy sprawdzić, w jaki sposób odnoszące sukcesy firmy dbają o identyfikację wizualną.

Oryginalne zdjęcia o charakterze pasującym do profilu przedsiębiorstwa wzbudzą zainteresowanie klientów i pozwolą wyróżnić się spośród konkurencji. Sesja pozytywnie wpłynie na relacje w zespole i będzie dla Państwa przyjemnie spędzonym, motywującym czasem.

Sesja biznesowa z udziałem specjalistów od wizerunku

W sesjach biznesowych, które realizuję, uczestniczy zespół profesjonalistów – współpracuję z agencjami modelek, stylistami, wizażystami i fryzjerami. Produkcja sesji zdjęciowej to skomplikowany proces, który rozpoczyna się od wizyty w moim studiu fotograficznym. Wybiorę dla Państwa nie tylko odpowiednie miejsce na zdjęcia, ale przede wszystkim właściwych ludzi do pracy nad konkretnym projektem. Doświadczenie pozwala mi dopasować charakter sesji do potrzeb klienta biznesowego, niezależnie od tego, czy w danym momencie interesuje Cię tematyczna sesja wizerunkowa, zdjęcia fashion czy fotografia produktowa. Wrocław to idealne miejsce do fotografowania biznesu.

Co oznacza produkcja sesji fotograficznej?

Mając na uwadze Twój budżet i potrzeby, zaplanujemy i zorganizujemy sesję zdjęciową (reklamową, biznesową, kampanię wizerunkową, zdjęcia do lookbooka). Możemy dla Ciebie przygotować wszystko, począwszy od pomysłu do realizacji zlecenia.

Już nie musisz o niczym myśleć i niczym się przejmować. Zobacz w czym możemy Cię wyręczyć:

  • w przygotowaniu scenariusza sesji,
  • w organizacji castingu – współpracujemy z agencjami modelek,
  • w logistyce całości przedsięwzięcia,
  • w wyszukiwaniu lokalizacji,
  • w stylizacji sesji zdjęciowych – makijaż, stylizacja, fryzury,
  • w przygotowaniu scenografii i rekwizytów,
  • w selekcji materiału zdjęciowego,
  • w post produkcji wybranych ujęć.

Możesz liczyć na profesjonalną ekipę realizatorską: fotografa, grafika, producenta sesji, modeli, stylistów, wizażystów, fryzjerów, itp. Dostarczymy Ci zdjęcia na wysokim poziomie artystycznym, które będziesz mógł użyć budując atrakcyjny wizerunek Twojej marki.

Małgorzata Drozdowska-Słyż

Specjalizuję się w fotografii portretowej, fashion, fotografii artystycznej i kreacyjnej. Uwielbiam rozmyślać i materializować swoje artystyczne pomysły. Napisz do mnie a razem stworzymy coś niepowtarzalnego! Współpracuję z makijażystami, stylistami, specjalistami od wizerunku.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *