Sesje wizerunkowe

Sesje wizerunkowe – zadbaj o przekaz!

fotografia portretowa Wrocław

Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i zastanawiasz się, jak zaprezentować światu swoją działalność? Zdjęcia biznesowe i wizerunkowe sesje fotograficzne to rozwiązanie dla Ciebie. Jako przedsiębiorca, osoba szukająca zatrudnienia czy wolny strzelec, na pewno zdajesz sobie sprawę z konieczności dbania o wizerunek, a więc o obraz, jaki przedstawiasz środowisku zawodowemu i klientom. A kto lepiej pomoże Ci zadbać o obraz, niż doświadczony fotograf z wizją?

Zdjęcia z sesji wizerunkowej wykorzystasz w materiałach promocyjnych przedsiębiorstwa, na stronie internetowej firmy lub w profilu na Facebooku, a także w swoim portfolio. Wykonane z pomysłem, pozwolą Ci wyróżnić się wśród konkurencji i budować spójny, spersonalizowany przekaz dla otoczenia.
Piękne, pomysłowe zdjęcia sprawią, że Ty i twoi współpracownicy poczujecie się dumni ze swoich osiągnięć i zmotywowani do dalszego działania, a klienci chętniej będą wybierać waszą ofertę.

Fotografia wizerunkowa – dla kogo i z kim?

Fotografia korporacyjna to dziś standard w małych i większych przedsiębiorstwach – zdjęcia grupowe i klasyczne portrety zdobią ściany biur i profile w mediach społecznościowych. Wzbudzają zaufanie klientów i pozytywnie wpływają na ducha zespołu. Zalety fotografii wizerunkowej znają również osoby działające w pojedynkę w najróżniejszych branżach – w mojej karierze miałam przyjemność współpracować z aktorami, malarzami, trenerami personalnymi czy coachami.

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że zdjęcia powstają w wyniku pracy zespołowej. Dzięki doświadczeniu w realizacji sesji wiem, jak sprawić, żeby odpowiednie osoby znalazły się w studiu fotograficznym. Wrocław daje możliwość współpracy z najlepszymi producentami sesji, stylistami od wizerunku i wizażystami. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksową realizację sesji fotograficznej. Możemy zająć się całościowo zleconym projektem: przygotować scenariusz, dobrać odpowiednią lokalizację, przygotować stylizacje, wizaż i fryzury, a także post produkcją wybranych fotografii.

Specjalizujemy się w fotografii reklamowej, fotografii biznesowej, kampaniach wizerunkowych, fotografii mody.

zdjęcie biznesowe 2 fotografia wizerunkowa dla firmy

 

 

Małgorzata Drozdowska-Słyż

Specjalizuję się w fotografii portretowej, fashion, fotografii artystycznej i kreacyjnej. Uwielbiam rozmyślać i materializować swoje artystyczne pomysły. Napisz do mnie a razem stworzymy coś niepowtarzalnego! Współpracuję z makijażystami, stylistami, specjalistami od wizerunku.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *