Fotografia Mody / Lookbook

Fotografia Mody Wrocław – Lookbooki

Jednym z obszarów naszej działalności jest fotografia mody. Zajmujemy się kompleksową realizacją sesji zdjęciowych odzieży, dodatków i całych kolekcji. Organizujemy sesje modowe do lookbooków, katalogów, czasopism, prospektów reklamowych. Stawiamy na kreatywne rozwiązania poparte solidnym, wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy profesjonalne wykonanie sesji, a także wsparcie i konsultacje wizażystów oraz stylistów. Starannie dobieramy modelki do charakteru danej marki. Na początku dokładne zapoznajemy się z kolekcją, co pozwala na opracowanie optymalnej kompozycji w pełni ukazującej fason, a także charakterystyczne cechy prezentowanych ubrań. Staramy się, by końcowy efekt pasował do klimatu, z którym utożsamia się klient. Żaden element nie może być przypadkowy: oświetlenie, paleta barw, dodatki i tło.

Zdjęcia do katalogu mody Twojej firmy

Fotografia mody polega na zaprezentowaniu ubrań lub kosmetyków w taki sposób, aby wykreować w kliencie potrzebę jego zakupu. Zdjęcia fashion mają przede wszystkim inspirować, zachwycać, wzbudzać chęć posiadania pięknej odzieży lub doskonałego kosmetyku. Przy zdjęciach dla magazynów liczy się stworzenie niepowtarzalnego wizerunku fotografowanego przedmiotu, dlatego zwracam uwagę na otoczenie i scenerię, pobudzającą zmysły klienta. Wrocław oferuje wiele urokliwych zakątków i wyjątkowych miejsc, które inspirują fotografów z całej Europy. Najczęściej wykonujemy sesje zdjęciowe do lookbooków w naszym studio „Fotograficznie Magicznie”. Dzięki stale unowocześnianemu sprzętowi i wyposażeniu zapewniamy wysoką jakość usług, a także spełniamy wymagające standardy branży modowej. Naszą ofertę fotografii fashion kierujemy przede wszystkim do projektantów, designerów, firm z branży odzieżowej, producentów, dystrybutorów, a także stylistów. Zdjęcia lookbookowe idealnie nadają się do umieszczenia w witrynach, czasopismach i katalogach lub na aukcjach oraz w sklepach internetowych.

Zapraszamy do kontaktu. Indywidualnie przygotujemy ofertę fotografii mody dostosowaną do potrzeb i wymagań Państwa kolekcji.

katalog modyfotografia mody wrocławkatalog modykatalog modykatalog modykatalog modykatalog modykatalog mody

Małgorzata Drozdowska-Słyż

Specjalizuję się w fotografii portretowej, fashion, fotografii artystycznej i kreacyjnej. Uwielbiam rozmyślać i materializować swoje artystyczne pomysły. Napisz do mnie a razem stworzymy coś niepowtarzalnego! Współpracuję z makijażystami, stylistami, specjalistami od wizerunku.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *