Studio fotograficzne Fotograficznie Magicznie

Małgorzata Drozdowska-Słyż
e-mail: foto@digital-motion.pl
tel. 881 686 888

Godziny rezerwacji sesji zdjęciowych 

telefonicznie: poniedziałek – piątek 9:00-18:00
mailowo: przez całą dobę

Uwaga! Nie wykonujemy zdjęć do dokumentów szkolnych, dowodów osobistych, prawa jazdy, itp. Wykonujemy sesje do CV.

Przed rozpoczęciem korzystania z serwisu zapoznaj się z Polityką Prywatności:  www.digital-motion.pl/rodo‎. Upewnij się, że w pełni ją rozumiesz i akceptujesz. Jeśli nie akceptujesz Polityki prywatności niezwłocznie opuść stronę www i nie przekazuj danych osobowych. Pozostając na stronie i kontaktując się z nami, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Może się zdarzyć, że nie będę mogła odebrać telefonu (podczas sesji zdjęciowej), wówczas proszę o wiadomość sms z informacją, to oddzwonię najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

Realizacja sesji zdjęciowych: od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00-18:00. Istnieje możliwość realizacji sesji w soboty za dodatkową opłatą.

Zapraszam do mojego studia we Wrocławiu, ul. Konduktorska 2/1. Przed budynkiem znajduje się bezpłatny parking.

Jeśli nie wiesz jaka sesja będzie dla Ciebie najlepsza, chętnie doradzę i odpowiem na wszelkie pytania. Zapraszam na spotkanie przed sesją.

Najczęściej działam we Wrocławiu oraz na terenie województwa dolnośląskiego. Przy większych zleceniach jestem w stanie dojechać w inne rejony kraju i świata.

Wypełnij formularz, a otrzymasz informację o wstępnej wycenie sesji zdjęciowej prywatnej lub biznesowej. Odezwę się w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych.