Męski edytorial mody

Sesja zdjęciowa dla Period Magazine

Tym razem miałam okazję wykonać Edytorial do listopadowego Period Magazine, w którym wraz z Markiem z agencji SPOT Management, stworzyliśmy kilka barwnych kadrów. Większość z naszych realizacji jest kompleksowa – znaczenie ma tutaj zarówno praca fotografa, modela, stylistki, jak i asystentki. Dzięki Joannie Głowackiej, która przygotowała zestawy ubrań, możemy cieszyć się między innymi idealnym zestawieniem kolorystycznym poszczególnych elementów kreacji. W trakcie sesji męskiej postawiliśmy na prostotę i naturalność, a ujęcia portretowe stanowiły jej znaczną część.

Zdjęcia na Social Media

Jeżeli jesteś zainteresowany sesją męską możemy wspólnie zdecydować o jej rezultatach końcowych. Bez względu  na to czy marzą Ci się klasyczne portrety, czy też bardziej artystyczna realizacja – w trakcie rozmowy omówimy wszystkie pomysły i ustalimy istotne szczegóły. Sesja wizerunkowa jest obecnie szeroko rozumianym pojęciem – jej finalne efekty z pewnością nadadzą wyrazu każdemu profilowi publicznemu, począwszy od witryn biznesowych, czy też innych portali typu Facebook, bądź Instagram. Podczas sesji plenerowej lub studyjnej nie musimy ograniczać się zaledwie do jednej stylizacji – to właśnie dzięki zmianie stroju, czy pozy możemy odpowiednio wpływać na odbiór zdjęcia i decydować o jego sposobie wykorzystania.

Plenery wrocławskie

Jednym z niezwykle ważnych aspektów w trakcie sesji fotograficznej jest odpowiedni dobór miejsca, w którym zostanie ona wykonana. W celu zapewnienia jak najlepszych rezultatów powinniśmy brać pod uwagę zróżnicowane otoczenie, które będzie wpływać na tworzenie przez nas kolejnych, wyjątkowych ujęć. Aby nasza wspólna praca była efektywniejsza warto podkreślić, że miejsca te powinny znajdować się nieopodal siebie, dzięki czemu będziemy mogli całkowicie skupić się na sesji, zamiast na długiej podróży z miejsca na miejsce.

sesja edytorialowa sesja wizerunkowa zdjęcia na portale randkowe sesja plenerowa sesja zdjęciowa do social media fotografia portretowa wrocław zdjęcia fashion sesja męska portretowa sesja do magazynu sesja męska

Małgorzata Drozdowska-Słyż

Specjalizuję się w fotografii portretowej, fashion, fotografii artystycznej i kreacyjnej. Uwielbiam rozmyślać i materializować swoje artystyczne pomysły. Napisz do mnie a razem stworzymy coś niepowtarzalnego! Współpracuję z makijażystami, stylistami, specjalistami od wizerunku.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *