Okładkowa sesja zdjęciowa dla Sheeba Magazine

Sesja okładkowa dla SHEEBA – Fashion Magazine

Wiosenno-letnie klimaty zainspirowały nas do tej kwiecistej i pełnej kolorów sesji beauty. Od zawsze lubiłam kwiaty i ich piękno a tutaj starałam się wykorzystać je jako główny temat projektu artystycznego. Zdjęcia do edytorialu wykonałam w swoim studio fotograficznym we Wrocławiu wraz z pomocą Romy Szafarek, która zajęła się profesjonalnym makijażem, włosami oraz okiełznała tytułowe kwiaty. Efekty sesji fotograficznej okazały się być bardzo imponujące i zostały docenione przez amerykański magazyn modowy SHEEBA – Fashion Magazine, który opublikował cały edytorial oraz wybrał nasze zdjęcie na okładkę lipcowego wydania.

Inspiracje do sesji fotograficznej

Pomysł na kwiatową sesję zdjęciową zrodził się podczas wspólnej pracy z Romą nad innymi zdjęciami. Rozmowa zeszła na niesamowite kompozycje kwiatowe artysty Mateusza Sudy. Pierwotną ideą było ucharakteryzowanie kobiety tak, by przypominała kwiat. Kwiaty symbolizowały kobiece piękno i ich pozorną delikatność.
Jako że pora roku nam sprzyjała, to nie miałyśmy większego problemu z dostaniem różnych gatunków kwiatów. W pobliskiej kwiaciarni nasz wybór roślin wywołał niemałe zaskoczenie, ale po wprowadzeniu Pani kwiaciarki w szczegóły naszego pomysłu, dostałyśmy wiele ciepłych słów i kwiatów w prezencie.

Sesja i wystawa fotograficzna „Flowers in my soul”

Nasza wspaniała modelka Natalia z agencji Spot Management, cierpliwie znosiła wszystkie zabiegi na twarzy. Klejenie kwiatów na ciele jest nie lada wyczynem. Delikatna forma płatków i mimika twarzy nie ułatwiały zadania, lecz dzielnie walczyłyśmy by osiągnąć zamierzony efekt. Modelka bardzo dobrze wczuła się w całą koncepcję tej artystycznej sesji. Całość wyglądała tak pięknie, że nie sposób było poprzestać na kilku kadrach. Powstało bardzo dużo zdjęć beauty, które szczerze uwielbiam.
Po obejrzeniu gotowych zdjęć wiem jedno – warto było poświęcić każdą sekundę na sesję. Satysfakcja jest ogromna i w głowie już się roi od kolejnym artystycznych projektów!

Sukces naszych zdjęć spowodował, że zdecydowałyśmy się z Romą zaprezentować je szerszemu gronu. Pod koniec lipca zorganizowałyśmy wystawę Flowers in my soul w Cafe Narożnik. Wernisaż odwiedziło dużo gości, którzy byli pod wielkim wrażeniem naszych fotograficznych kompozycji.

Photographer: Małgorzata Drozdowska-Slyż
Mua&Hair: Roma Szafarek
Model: Natalia J./Spot Management
Nails: Nail It Wrocław

 

 

Małgorzata Drozdowska-Słyż

Specjalizuję się w fotografii portretowej, fashion, fotografii artystycznej i kreacyjnej. Uwielbiam rozmyślać i materializować swoje artystyczne pomysły. Napisz do mnie a razem stworzymy coś niepowtarzalnego! Współpracuję z makijażystami, stylistami, specjalistami od wizerunku.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *