Modowa Sesja Fotograficzna dla Promo Magazine

Sesja zdjęciowa edytorialowa dla Promo Magazine

Malowniczy Wrocław jest pełen inspiracji do najróżniejszych sesji zdjęciowych, a zwłaszcza tych artystycznych. Tym razem miałam okazję wykonać ciekawą serię zdjęć we Wrocławiu, która doczekała się publikacji w amerykańskim Promo Magazine z Nowego Jorku.

Warunki pogodowe w tym czasie sprzyjały sesji zdjęciowej. Lekko pochmurny, ale ciepły dzień idealnie się sprawdził przy tego typu fotografii. Przed wyjściem w plener, z pomocą profesjonalnej stylistki oraz makijażystki, przygotowałyśmy modelkę według naszego pomysłu, do sesji fotograficznej. Stylizacja była pełna kolorów i motywów kwiatowych, co miało podkreślić artystyczny charakter zdjęć. Czerpałyśmy z designerskiej kolekcji ubrań wrocławskiej marki MORE’MOI. Nasze prace nawiązywały do fotografii fashion oraz kampanii reklamowej tego stylowego butiku.

Wrocławskie plenery

Idealnym miejscem dla sesji zdjęciowej okazały się być z pozoru nieciekawe podwórka wrocławskiego Nadodrza. Jeśli jednak zagłębimy się w tą dzielnicę Wrocławia, możemy odkryć niesamowite murale, nowe artystyczne galerie i wiele innych. Dla wrocławskiego fotografa jest to obowiązkowy punkt na liście miejsc na sesje fotograficzne. Sesja zdjęciowa przebiegała sprawnie, a zaciekawieni mieszkańcy podpatrywali nas przy pracy.

Pomysł na sesje zdjęciową

Nasza sesja fotograficzna była inspirowana twórczością oraz osobą Fridy Khalo – barwnej postaci, której dorobek artystyczny jest do dziś bardzo ceniony (zachęcam do zapoznania się z pracami artystki, tym, którzy jeszcze jej nie znają!). W naszych fotografiach pojawiło się także nawiązanie do obrazów Edwarda Muncha.

Oczywiście to wszystko nie zakończyłoby się takimi efektami bez reszty ekipy! Za stylizację odpowiadała niezawodna Joanna Głowacka, kreatywna Roma Szafarek czesała i malowała, a modelowała zdolna Paulina z wrocławskiej agencji modelek SPOT Management.

Kadry nasycone kolorami przypominają mi o zbliżającej się wiośnie. Na myśl przywodzi mi to kolejne sesje zdjęciowe, które niedługo zrealizuję w plenerze. Już nie mogę się doczekać!

sesja zdjeciowa wroclaw sesja zdjeciowa wroclaw sesja zdjeciowa wroclaw sesja zdjeciowa wroclaw sesja zdjeciowa wroclaw sesja zdjeciowa wroclaw sesja zdjeciowa wroclaw sesja zdjeciowa wroclaw

Małgorzata Drozdowska-Słyż

Specjalizuję się w fotografii portretowej, fashion, fotografii artystycznej i kreacyjnej. Uwielbiam rozmyślać i materializować swoje artystyczne pomysły. Napisz do mnie a razem stworzymy coś niepowtarzalnego! Współpracuję z makijażystami, stylistami, specjalistami od wizerunku.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *