Sesja do portfolio modela

Studyjna sesja zdjęciowa Piotrka

Moją inspiracją do tej sesji, była fotografia w stylu Film Noir. Niepokojący nastrój uzyskaliśmy za sprawą charakterystycznych środków wizualnych: wyrazistych cieni, mocnych kontrastów, perspektywy (ujęcia od dołu), pozostając jednak w klimacie fashion. Ważną rolę odegrały stylizacje, przygotowane przez profesjonalną stylistkę, które współgrały z wybranym tematem. Postawiliśmy na prostotę i minimalizm, które nadały całości klasy, a elementy ruchu, sprawiły że fotografie stały się dynamiczne.

Minimalistyczne ujęcia w świecie mody

Profesjonalne oraz różnorodne ujęcia, pomagają zbudować silną pozycję w świecie mody lub w social media. Jest to idealna okazja dla początkujących modeli, osób z branży modowej, influenserów czy też po prostu mężczyzn, którzy interesują się modą i stylizacją ubioru. W przypadku jeśli nie jesteś pewien czego konkretnie oczekujesz, znajdę pomysł i wykreuję całą sesję. Chcesz się sprawdzić podczas sesji fotograficznej? Nie czekaj! To idealna okazja, aby wykonać oryginalne zdjęcia, które wywrą doskonałe pierwsze wrażenie.

sesja do portfoliosesja modysesja zdjęciowa dla mężczyznyfotografia studyjnaportfolio modelazdjęcia fashion

Małgorzata Drozdowska-Słyż

Specjalizuję się w fotografii portretowej, fashion, fotografii artystycznej i kreacyjnej. Uwielbiam rozmyślać i materializować swoje artystyczne pomysły. Napisz do mnie a razem stworzymy coś niepowtarzalnego! Współpracuję z makijażystami, stylistami, specjalistami od wizerunku.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *