Kreatywna sesja biznesowa dla Unique Moments  

Niecodzienne fotografie biznesowe

Fotografia biznesowa i korporacyjna nie zawsze musi ograniczać się do oficjalnego i dosyć powściągliwego charakteru. Właśnie taki nieszablonowy charakter miała sesja zdjęciowa na zlecenie wrocławskiego biura podróży Unique Moments, które chciało odświeżyć swój wizerunek. Firmę tworzą specjaliści i pasjonaci wszelkich wojaży, kompetentni, doświadczeni, a przede wszystkim obeznani z kierunkami w jakie wysyłają swoich klientów. Specjalizują się w organizowaniu wyjątkowych podróży w najciekawsze i najpiękniejsze zakątki świata. Biuro tworzące oferty „szyte na miarę”, musiało mieć odpowiednio dopasowaną do swoich potrzeb sesję wizerunkową.

Produkcja i aranżacja sesji fotograficznej

Mając to wszystko na uwadze, we współpracy z Joanną Głowacką, zajęłyśmy się kompleksową produkcją sesji zdjęciowej. Po wielu konsultacjach, przemyśleniach i wymianie informacji, udało się stworzyć konkretną wizję spełniającą oczekiwania „podróżników”.

Plan zdjęciowy zaaranżowałam w siedzibie firmy, zabierają ze sobą lampy i cały niezbędny sprzęt ze swojego studia fotograficznego. Sesja zdjęciowa była przemyślana pod każdym względem. Dla każdej z osób przygotowaliśmy koncepcję rysunków, gestykulacji oraz pozowania. Dopełnieniem całości miały być dorysowane symbole i grafiki, tworzące spójną całość. Kreatywny charakter tej sesji wprowadził również wesołą atmosferę na planie zdjęciowym, co pozwoliło wszystkim na rozluźnienie się i swobodę.

Szlifowanie idealnych ujęć

Mogłoby się wydawać, że po tak sprawnie przeprowadzonej sesji, fotograf nie miał już nic do zrobienia. Jednak to dopiero połowa sukcesu, kolejnym krokiem był wybór najlepszego ujęcia dla każdej osoby, a także nieodzowna obróbka i niemniej ważny retusz. Po wielu godzinach pracy, mogłam w końcu wysłać zdjęcia do grafika, który wykonał unikalne i zgodne z moją koncepcją rysunki. Ostatecznie gotowe, nietuzinkowe portrety zostały zamieszczone w katalogu firmowym Unique Moments na sezon jesień-zima 2019/2020.

 

fotografia wizerunkowa dla firmy zdjęcie biznesowe 2 biznesowa sesja zdjęciowa zdjęcie korporacyjne kreatywne zdjęcie biznesowe zdjęcie wizerunkowe fotografia korporacyjna sesja biura podróży fotografia wizerunkowa firmy kreatywna fotografia biznesowa

 

Małgorzata Drozdowska-Słyż

Specjalizuję się w fotografii portretowej, fashion, fotografii artystycznej i kreacyjnej. Uwielbiam rozmyślać i materializować swoje artystyczne pomysły. Napisz do mnie a razem stworzymy coś niepowtarzalnego! Współpracuję z makijażystami, stylistami, specjalistami od wizerunku.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *