Sesja do portfolio aktorskiego

Profesjonalne portfolio aktorskie

Dobre zdjęcia w portfolio są niezbędnym narzędziem pracy dla aktora zarówno podczas castingów jak i pracy z agencjami aktorskimi. Fotografie, na których uchwycone są rozmaite emocje, pomagają zwiększyć szanse aktora na obsadzenie go w różnych rolach. Praca nad sesją wizerunkową jest wymagająca, wiąże się z dużym nakładem pracy, powtórzeniami. Dzięki temu mam większą możliwość wyboru najlepszych fotograf podczas selekcji.

Wyróżnij się na tle konkurencji

Na zdjęciach zamieszczonych w portfolio, powinno się wyglądać wyjątkowo korzystnie ale i naturalnie. Profesjonalnie wykonane fotografie pomagają wyróżnić się z pośród konkurencji, starającej się o wymarzoną rolę. Świadczą również o kompetentnym przygotowaniu aktora do pracy zawodowej oraz są jego wizytówką. Z powodzeniem mogą także wytyczyć ścieżkę do kariery zawodowej. W tym wypadku świetnie sprawdzą się zarówno zdjęcia studyjne, jak i plenerowe. Efekty sesji w studio fotograficznym skupiają się przede wszystkim na modelu, natomiast sesja plenerowa jest już osadzona w konkretnym kontekście i ma zdecydowanie bardziej swobodny charakter.

Sesja studyjna Angeliki

Na sesję z Angeliką wybrałyśmy klasyczne stylizacje, umożliwiające podkreślenie jej atutów i kobiecości: białą koszulę oraz prostą sukienkę z dwoma rzędami guzików. Postawiłyśmy na niezawodny makijaż: czerwoną szminkę oraz dyskretne podkreślenie oczu. Lubię pracę w studio z aktorami, czują się tutaj swobodnie, są bardzo świadomi swojego ciała oraz pracy przed obiektywem. Zdecydowanie pomaga to wydobyć naturalne piękno tkwiące w każdym z nas. Efekt pracy z Angeliką jest świetny, piękne, pełne kobiecości, niewymuszone portrety, pozwalające zaprezentować się z jak najlepszej strony. Podczas takiej sesji fotograficznej najczęściej nie pracuję sama, makijażem zajmuje się profesjonalna wizażystka, a wizerunkiem – stylistka.

sesja portretowa wroclaw sesja wizerunkowa aktorka sesja zdjeciowa wroclaw zdjecia do portfolio aktorskiego kobieca sesja zdjeciowa aktorka fotografia wizerunkowa wroclaw sesja wizerunkowa dla aktora profesonalne sesje wizerunkowe dla aktorow portfolio aktorskie sesja wizerunkowa

Małgorzata Drozdowska-Słyż

Specjalizuję się w fotografii portretowej, fashion, fotografii artystycznej i kreacyjnej. Uwielbiam rozmyślać i materializować swoje artystyczne pomysły. Napisz do mnie a razem stworzymy coś niepowtarzalnego! Współpracuję z makijażystami, stylistami, specjalistami od wizerunku.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *