Kobiece portrety Lizy w plenerze

Sesja zdjęciowa ze stylistką – poznaj nową wersję siebie

Kobiece portrety poza studiem fotograficznym mają niezwykły klimat, bez względu na to czy są to testy modelki czy sesja prywatna. Najlepsze efekty osiągamy dzięki szczegółowemu przygotowaniu sesji oraz obecności wizażystki i stylistki podczas sesji fotograficznej. Stylizacje dobierane są na podstawie wymiarów i inspiracji, ale muszą także pasować do wybranego wcześniej miejsca i oczekiwań. Pamiętajcie, że sesja zdjęciowa ze stylizacją to co coś znacznie więcej. Poznasz swój nowy styl, przeżyjesz przygodę życia, zyskasz więcej pewności siebie i otworzysz się na świat. A w efekcie tego doświadczenia otrzymasz profesjonalne, dopracowane fotografie na poziomie magazynu mody.

W poszukiwaniu magicznego światła

Niezwykle ważne są godziny, w których planujemy wykonać zdjęcia. Umawiając się na konkretny termin – muszę przemyśleć i uwzględnić wiele aspektów, które mogłyby mieć wpływ na przebieg  sesji zdjęciowej. Fotografię plenerową polecam realizować w godzinach popołudniowych, kiedy światło nie jest już tak mocne. Dzięki temu naszą modelkę nie tylko nie będzie razić słońce, ale także możemy liczyć na magiczne światło.

To był piękny, jesienny dzień, a słoneczna pogoda pozwoliła na osiągnięcie zróżnicowanych fotografii, zarówno kontrastowych, jak i delikatniejszych pod światło. Uwielbiam wrocławskie plenery, bo zawsze dają mi wiele możliwości. Często wracam w okolice ulicy Kurkowej, ze względu na dużą fotograficzność i różnorodność tego miejsca.

sesja kobieca zdjęcia plenerowe wrocławskie plenery sesja w plenerze fotografia kobieca zdjęcia portretowe sesja zdjęciowa dla kobiety sesja z makijażem

Małgorzata Drozdowska-Słyż

Specjalizuję się w fotografii portretowej, fashion, fotografii artystycznej i kreacyjnej. Uwielbiam rozmyślać i materializować swoje artystyczne pomysły. Napisz do mnie a razem stworzymy coś niepowtarzalnego! Współpracuję z makijażystami, stylistami, specjalistami od wizerunku.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *