Nocna sesja portretowa z Anastazją

Zabawa światłem

Odkąd pamiętam, zawsze chciałam zrobić sesję portretową po zmroku. Inspiracja przyszła zimową porą, kiedy pewnego dnia, zobaczyłam niesamowite iluminacje w okolicy wrocławskiego Ostrowa Tumskiego. Miejsce do zdjęć miałam więc już namierzone, potrzebowałam jeszcze modelki, która wytrzyma w minusowych temperaturach. Anastazja pozowała bardzo dzielnie i udało się nam stworzyć oryginalne, modowe kadry. Zależało mi na uchwyceniu zastanych świateł, przy jednoczesnym doświetleniu twarzy modelki.

Zdjęcia fashion w plenerze

Sesje plenerowe są wymagające ze względu na zmieniające się warunki pogodowe oraz ich nieprzewidywalność, jednak bardzo je polecam, z uwagi na niesamowite i urozmaicone scenerie. Często wiedzę niecodzienne miejsca, o których pewnie żadne z Was by nawet nie pomyślało, że można zrobić tam sesją fotograficzną. Gdziekolwiek jestem, działa mój „radar”, wyłapujący fotogeniczne plenery. Dzięki temu zawsze mam do zaproponowania moim klientom ciekawe miejsca do stworzenia unikatowych ujęć do social media, portfolio modelki, modela, aktora, czy innych profesji.

Nieodłączną częścią organizowanych przeze mnie sesji zdjęciowych jest stylizacja wizerunkowa. We współpracy ze specjalistką od wizerunku, przygotowujemy wspólnie koncepcję i klimat zdjęć, stylizacje oraz makijaż i uczesanie. Istotne jest aby całość była spójna i grała z otoczeniem. Fotografia portretowa i modowa, jest mocno wymagającym obszarem, ale dzięki współpracy całego zespołu, możemy zrealizować różne, nawet najbardziej wymyślne kadry.

zdjęcia w plenerze nocą portfolio modelki sesja plenerowa nocna sesja fashion fotografia portretowa nocna

Małgorzata Drozdowska-Słyż

Specjalizuję się w fotografii portretowej, fashion, fotografii artystycznej i kreacyjnej. Uwielbiam rozmyślać i materializować swoje artystyczne pomysły. Napisz do mnie a razem stworzymy coś niepowtarzalnego! Współpracuję z makijażystami, stylistami, specjalistami od wizerunku.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *