Sesja zdjęciowa lookbook dla More’Moi

Sesja reklamowa letniej kolekcji

Tuż przed nadejściem lata miałam przyjemność wykonać kolorową sesję reklamową nowej kolekcji ubrań dla wrocławskiej firmie More’moi. Piękny makijaż wykonała wizażystka Roma Szafarek, która profesjonalnie dopasowała wygląd Agaty i Sandry do klimatu letnich stylizacji.

Swoje wnętrze do sesji zdjęciowej użyczyła nam restauracja Jasna z Wrocławia, która swoją lekkością i jasnością wystroju okazała się być idealnym miejscem do tego rodzaju zdjęć modowych.

Lookbook czyli fotografie produktowe na modelce

Firma More’ Moi słynie z dobrej jakości ubrań. Różne modele szmizjerek, cygaretek i zwiewnych koszul są głównym elementem naszych zdjęć produktowych. Celem lookbook’a jest zaprezentowanie w najlepszy możliwy sposób ubrań na nadchodzący sezon.

W tej kampanii reklamowej prezentujemy nowoczesne spojrzenie na letni sezon w modzie. Niczym w paryskiej knajpce, modelki ubrane w żywe kolory przenoszą nas w różne miejsca. Delikatne pastele pomieszane z śnieżną bielą sprawdzą się w każdej sytuacji.

Zdjęcia modowe do sklepu internetowego

Sesja modowa najlepiej nadaje się do sprzedaży ubrań, butów czy dodatków przez internet. Fotografie z sesji zdjęciowej nazywanej Lookbookiem spełnią swoje zadanie jako prezentacja kolekcji w mediach społecznościowych oraz bezpośrednio w firmowym sklepie internetowym. Posłużą także jako grafiki reklamowe, które wizualnie zachęcą przyszłych klientów do zakupów.

Kiedy chcemy wypromować produkty w naszym sklepie internetowym, warto aby zadbał o to profesjonalny fotograf. Efekty mówią same za siebie.

Sesja zdjęciowa lookbook dla More’MoiSesja zdjęciowa lookbook dla More’MoiSesja zdjęciowa lookbook dla More’MoiSesja zdjęciowa lookbook dla More’MoiSesja zdjęciowa lookbook dla More’MoiSesja zdjęciowa lookbook dla More’MoiSesja zdjęciowa lookbook dla More’MoiSesja zdjęciowa lookbook dla More’MoiSesja zdjęciowa lookbook dla More’MoiSesja zdjęciowa lookbook dla More’MoiSesja zdjęciowa lookbook dla More’MoiSesja zdjęciowa lookbook dla More’MoiSesja zdjęciowa lookbook dla More’MoiSesja zdjęciowa lookbook dla More’MoiSesja zdjęciowa lookbook dla More’MoiSesja zdjęciowa lookbook dla More’MoiSesja zdjęciowa lookbook dla More’Moi

Małgorzata Drozdowska-Słyż

Specjalizuję się w fotografii portretowej, fashion, fotografii artystycznej i kreacyjnej. Uwielbiam rozmyślać i materializować swoje artystyczne pomysły. Napisz do mnie a razem stworzymy coś niepowtarzalnego! Współpracuję z makijażystami, stylistami, specjalistami od wizerunku.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *