Sesja wizerunkowo-produktowa dla Lamoo Vet’s Wear

Sesja wizerunkowo-produktowa dla Lamoo Vet’s Wear

Niedawno miałam okazję wykonać w swoim studio fotograficznym we Wrocławiu sesję reklamową dla sklepu internetowego Lamoo. Jest to nowa marka odzieżowa na rynku odzieży medycznej, kierująca swoją ofertę ubrań medycznych do lekarzy weterynarii. Przed sesją spotkałam się z Małgosią, właścicielką sklepu, aby omówić szczegóły dotyczące zdjęć. Kluczowe do ustalenia były jej oczekiwania związane z efektem finalnym. Małgosi zależało na profesjonalnym sfotografowaniu produktów, w sposób zbliżony do sesji mody. Cały projekt obejmował dwie części. Pierwsza z nich miała charakter kampanii reklamowej, a w sesji miały wziąć udział zwierzęta – psy i koty. Druga polegała na produktowym ujęciu ubrań na modelach.

Kampania reklamowa ubrań dla weterynarzy

Profesjonalne fotografie, nie tylko wzbudzają zaufanie do marki ale również generują większą sprzedaż produktów. Celem sesji wizerunkowo-produktowej jest przede wszystkim promowanie sklepu i marki odzieżowej. Podczas zdjęć skupiałam się na wizerunku firmy, pokazując cały zespół i ich zamiłowanie do zawodu, równocześnie promując przy tym nową kolekcję ubrań medycznych. Modelami byli lekarze weterynarii oraz zaprzyjaźnione lub ich własne zwierzęta. Sesja była wymagająca, z uwagi na pracę z „nieprofesjonalnymi” modelami i stanowiła wyzwanie dla wszystkich uczestników. Jednak nastrój i zrozumienie, sprawiły że wszystko przebiegło w swobodniej atmosferze.

Zdjęcia produktowe kolekcji

Właścicielce sklepu internetowego zależało na jak najlepszym wyeksponowaniu spersonalizowanych zawodowo ubrań. Modne detale bluz, takie jak ozdobne guziki i hafty, wyróżniają całą kolekcję na tle konkurencji i są alternatywą do klasycznej odzieży medycznej i kolorowych bluz chirurgicznych. Fotografie produktowe miały także odzwierciadlić przesłanie marki – połączenie wygody, elegancji oraz wyjątkowych materiałów. Tym co jeszcze wyróżnia ubrania medyczne Lamoo, jest tkanina o unikalnym składzie, dająca efekt chłodzenia podczas upalnych dni. Wszystko w dbałości o komfort pracy lekarzy. Nowa kolekcja prezentowana jest w firmowym sklepie internetowym oraz w mediach społecznościowych.

Poniżej możecie zobaczyć efekty naszej sesji oraz to, jak poszczególne ujęcia komponują się na stronie Lamoo – wet’s wear.


Sesja wizerunkowo-produktowa dla Lamoo.plSesja wizerunkowo-produktowa dla Lamoo.plSesja wizerunkowo-produktowa dla Lamoo.plSesja wizerunkowo-produktowa dla Lamoo.plSesja wizerunkowo-produktowa dla Lamoo.plSesja wizerunkowo-produktowa dla Lamoo.plSesja wizerunkowo-produktowa dla Lamoo.plSesja wizerunkowo-produktowa dla Lamoo.plSesja wizerunkowo-produktowa dla Lamoo.plSesja wizerunkowo-produktowa dla Lamoo.plSesja wizerunkowo-produktowa dla Lamoo.plSesja wizerunkowo-produktowa dla Lamoo.plSesja wizerunkowo-produktowa dla Lamoo.plSesja wizerunkowo-produktowa dla Lamoo.plSesja wizerunkowo-produktowa dla Lamoo.pl

Małgorzata Drozdowska-Słyż

Specjalizuję się w fotografii portretowej, fashion, fotografii artystycznej i kreacyjnej. Uwielbiam rozmyślać i materializować swoje artystyczne pomysły. Napisz do mnie a razem stworzymy coś niepowtarzalnego! Współpracuję z makijażystami, stylistami, specjalistami od wizerunku.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *